українська російська англійська
Микола Азаров: Курс України на євроінтеграцію залишається незмінним
30.11.2012 | 18:20
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров після зустрічі з Міністром закордонних справ Королівства Норвегія Е. Ейде заявив, що курс України на євроінтеграцію залишається незмінним.

«Ми парафували угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС. Ми готові рухатися далі. Зараз, як кажуть, м'яч знаходиться на полі Євросоюзу. Якщо вони хочуть в перспективі бачити Україну членом європейського співтовариства, то необхідно рухатися далі щодо ратифікації цієї Угоди», - сказав Микола Азаров.

В той же час Прем'єр-міністр запевнив, що зі свого боку Україна усвідомлює, що спочатку нашій країні необхідно здійснити багато найсерйозніших перетворень для того, щоб мати всі підстави подавати заявку на вступ до ЄС.

«Ми розуміємо, що треба бути готовими до вступу, тому ми окреслили для себе серйозну програму перетворень в економіці, правовій системі, забезпеченні прав людини і демократії, в розвитку громадянського суспільства. Ми цю програму будемо виконувати і досягати тих стандартів, які прийняті в ЄС», - сказав Микола Азаров.

У той же час він підкреслив, що Україну не може не турбувати нинішній стан ЄС і економіки країн Єврозони, оскільки ці країни є одними з найбільших торговельно-економічних партнерів, і відповідно спад в Єврозоні негативно позначається на Україні.

Тому, підкреслив Микола Азаров, Україна зацікавлена, щоб криза в Єврозоні якнайшвидше була подолана.

 

версія для друку