українська російська англійська
Костянтин Грищенко бере участь у Міжнародній конференції "Україна у Вашингтоні 2012"
01.12.2012 | 14:05
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

30 листопада - 1 грудня 2012 року у США перебуває Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко з метою участі в роботі Міжнародної конференції «Україна у Вашингтоні 2012» з нагоди відзначення 21-ї річниці референдуму про незалежність нашої держави.

Захід, який вже вдруге проводиться у Вашингтоні, організовано фундацією «Україна - США» за сприяння Посольства України.

Відкриваючи Міжнародну конференцію, Міністр закордонних справ України наголосив на важливості проведення заходів, що створюють форум для обговорення поточного стану українсько-американських відносин.

У своїй промові Костянтин Грищенко відзначив високий рівень стратегічного партнерства із США та висловив глибоку вдячність американській стороні за підтримку нашої держави та, зокрема, її незалежності.

Глава зовнішньополітичного відомства окремо зупинився на нещодавніх парламентських виборах, які відобразили волевиявлення українського народу та зусилля Уряду, спрямовані на забезпечення проведення чесних та прозорих виборів.

Міністр привернув увагу присутніх до відносин України з ЄС, в тому числі до кропіткої роботи над текстом Угоди про асоціацію, яка, після погодження технічних аспектів, буде готова до підписання.

У промові також було відзначено українсько-американське співробітництво в таких сферах, як забезпечення безпеки ядерних матеріалів, участь у миротворчих операціях, значний потенціал для розвитку торговельно-економічних відносин тощо.

Саме питання іноземних інвестицій в українську економіку, покращення  бізнес-клімату нашої держави, розвиток інформаційних технологій та космічної галузі стануть предметом обговорення учасників міжнародної конференції.

 

 

версія для друку