українська російська англійська
Оновлений музей ДПСУ відвідуватимуть шкільні екскурсії з усіх регіонів України
01.12.2012 | 16:50
Прес-служба Державної податкової служби

У Києві після реконструкції урочисто відкрито музей Державної податкової служби України. Почесними гостями церемонії відкриття стали Голова ДПСУ Олександр Клименко та  керівники відомства минулих років.

Оновлений музей Державної податкової служби  розширено з  двох виставкових залів до п’яти та обладнано за сучасними інтерактивними технологіями, у тому числі зручним кінозалом. У музеї ДПСУ істотно розширено експозицію, в якій представлено багато унікальних експонатів та зібрано чимало цікавих відомостей про минуле та сьогодення українського оподаткування.

«Сьогодні ми вшановуємо минуле податкової служби,  її традиції і, особливо, людей, які присвятили податковій справі своє життя. У своїй роботі ми спираємося на досвід попередніх поколінь співробітників податкової служби. В якості прикладу для нас - їхнє самовіддане ставлення до своєї справи», - наголосив у своєму виступі О. Клименко.

Першими відвідувачами реконструйованого музею Державної податкової служби стали школярі - учні 5 класу київського ліцею №21. Для них було проведено пізнавальну екскурсію оновленими залами.

Голова ДПС України Олександр Клименко запевнив, що такі учнівські екскурсії стануть постійною практикою з метою виховання податкової культури.

«Ми не просто зберегли свою історію – ми прагнемо передати її наступним поколінням. Двері нашого музею відтепер відкриті для учнів навчальних та виховних закладів Києва, а також інших міст України. Ми сьогодні працюємо над тим, щоб екскурсії до музею стали  елементом навчальної програми як для звичайних школярів, так і для учнів спеціалізованих «податкових» класів», - повідомив керівник ДПСУ.

Нагадаємо, що за підтримки ДПС України в усіх регіонах України вже створено 237 спеціалізованих «податкових класів», учні яких мають можливість поглиблено  вивчати особливості податкової системи та податкові дисципліни. Крім того, для підвищення рівня податкової культури серед школярів  ДПС разом з Міністерством освіти розробляють програму та підручники  для курсу «Основи оподаткування», розрахованого на учнів 5-11 класів.

 

 

версія для друку