українська російська англійська
Правоохоронці Севастополя запобігли збутові наркотиків на суму близько 1 мільйона гривень
01.12.2012 | 14:57
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Правоохоронці Севастополя запобігли збутові наркотиків на суму близько 1 мільйона гривень.

У затриманих було вилучено 1,5 літра концентрованого опію, 4,5 кг марихуани, травматичну зброю та понад 20 тисяч гривень. З вилученої партії наркотичної речовини можна було виготовити близько 8 тисяч доз ацетильованого опію.

Севастопольські правоохоронці отримали оперативну інформацію про те, що троє місцевих мешканців виготовляють і розповсюджують у місті наркотики.

Зловмисники були затримані в Гагарінському районі при продажу чергової партії смертельного «зілля».

За словами начальника ВБНОН УМВС України в м. Севастополі Костянтина Мордвинова, правоохоронцями був проведений ряд обшуків. За місцем проживання одного з продавців наркотиків в Гагаринському районі працівники міліції вилучили близько 1,5 літра концентрованого опію, близько 5 літрів прекурсора – ангідриду оцтової кислоти, більше 70 шприців, наповнених концентрованим опієм, який зловмисники приготували на продаж. З вилученого концентрованого опію наркоторгівці могли виготовити до 8 тисяч доз ацетильованого опію.

Також було вилучено близько 4,5 кг. марихуани, травматичний пістолет «Форт», близько 22 тисяч грн.

Крім того оперативники встановили, що зловмисники вирощували марихуану на продаж. При проведенні обшуку в приватному будинку в с. Орлине працівники міліції виявили скошену плантацію конопель, пристосування для куріння, ацетильований опій.

За цінами «чорного ринку» загальна вартість вилучених наркотичних засобів у зловмисників доходить до 1 мільйона грн.

Наразі встановлюється весь «ланцюжок» злочинного зв'язку затриманих наркозбувальників. Їх дії кваліфікуються за ч.2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального Кодексу України.

 

версія для друку