українська російська англійська
Присвоєно вчені звання науковим та науково-педагогічним працівникам
01.12.2012 | 14:35
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

30 листопада 2012 року під головуванням Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника відбулося засідання атестаційної колегії МОНмолодьспорту, на якому розглядалися питання присвоєння вчених звань професора, доцента, старшого наукового співробітника, присудження наукових ступенів кандидата та доктора наук, утворення спеціалізованих вчених рад, питання відкриття аспірантури та докторантури у вищих навчальних закладах та науково-дослідних установах.

Звання професора присвоєно 112 науковим та науково-педагогічним працівникам, звання доцента – 462, звання старшого наукового співробітника – 31.

Науковий ступінь доктора наук присвоєно 50 особам, кандидата наук – 528 особам.

Відмовили у присвоєнні вченого звання старшого наукового співробітника 5 науково-педагогічним працівникам.

Окрім того, під час засідання обговорювалося питання щодо відкриття та розширення переліку наукових спеціальностей у аспірантурі та докторантурі  у більш ніж 40 вищих навчальних закладах та науково-дослідних установах.

Також розглянуто питання скасування рішення спеціалізованої вченої ради  щодо присвоєння наукового ступеня кандидата наук та створення і продовження терміну роботи 21 спеціалізованих вчених рад. Припинено повноваження 9 спеціалізованих вчених рад.

 

версія для друку