українська російська англійська
Українські миротворці отримали високу оцінку за підсумками виконання завдань на півночі Косово
01.12.2012 | 15:33
Прес-служба Міністерства оборони

Військовослужбовці зі складу чотирьох спеціальних взводів національного миротворчого контингенту закінчують виконання завдань на півночі Косово.

За словами командира українського контингенту підполковника Іллі Федоренка, його підлеглі регулярно отримують схвальні відгуки під час нарад з командирами національних контингентів, що входять до складу багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР.

«Усі бойові завдання, поставлені командуванням передового командного посту багатонаціональної бойової групи “East” виконані вчасно, у повному обсязі і на належному рівні», – зазначив він.

Українські миротворці під загальним командуванням заступника командира національного контингенту майора Руслана Прусова діяли у якості групи швидкого реагування QRF (quickly reaction forces) у північних муніципалітетах краю, виконували завдання щодо посилення охорони важливих об’єктів на ділянці від бази “GATE-1” на кордоні з Сербією до спостережного посту “COOKE” на північній околиці міста Митровиці.

Тільки за останні два тижні наші військовослужбовці тричі супроводжували великі колони цивільних і військових транспортних засобів, десять разів відпрацювали в ситуаційно-аналітичних патрулях (SAP) за маршрутами: “BALZAK”, “ZOLA”, “LEPOSAVIC, LESAK”, “KBS”, “LBZ”, “CAMP NH, GATE26, GATE27”. Крім того, виконували завдання на спостережних постах, сімнадцять  разів здійснили VCP – мобільний контроль транспортних засобів, у тому числі двічі у вечірній час.

На початку грудня військовослужбовці національного миротворчого контингенту повернуться до базового табору на території військової бази “Bondsteel”.

 

 

версія для друку