українська російська англійська
На енергозбереження Хмельниччини направлено понад 92 млн.грн. у рамках Кіотського протоколу
03.12.2012 | 10:30
Хмельницька ОДА

92,6 млн. грн. у рамках Кіотського протоколу направлено на заходи з енергозбереження закладів соціальної сфери Хмельницької області.

За ці кошти проводилися і наразі виконуються ремонтні роботи із тепло санації: утеплюються фасади, горищні перекриття, проводиться заміна вікон та дверей на 37 об’єктах соціальної сфери в 11 районах та 3 містах області.

Лише у Старокостянтинівському районі виконуються ремонті роботи із енергозбереження на загальну суму 25 млн. грн. Зокрема, в Великочернятинській, Немиринецькій, Пашковецькій, Великомацевицькій, Сахновецькій, Воронковецькій загальноосвітніх школах, в Старокостянтинівській ЗОШ №7, а також у хірургічному корпусі центральної районної лікарні.

В Летичівському районі 8,5 млн. грн. направлено на капітальний ремонт будівлі центрального корпусу та поліклінічного відділення центральної районної лікарні. Також проведено ремонтні роботи з метою енергозбереження будівлі Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на що використано понад 1,5 млн. грн. інвестиційних коштів.

Великі об’єми ремонтних робіт є також у Деражнянському районі. Так, понад 4,5 млн. грн. та понад 2 млн. грн. направлено на капітальні ремонти Деражнянських НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та ЗОШ І-ІІІ ступенів № відповідно 1, а понад 2 млн. грн. – на капремонт районної лікарні.

версія для друку