українська російська англійська
У Криму реалізується наймасштабніший в СНД проект міжнародної технічної допомоги у сфері туризму
03.12.2012 | 10:40
Рада міністрів АРК

У Криму реалізується наймасштабніший на території країн СНД проект міжнародної технічної допомоги у сфері туризму. Про це повідомив заступник Голови Ради міністрів Криму Георгій Псарьов в ході Київського Міжнародного Туристичного Форуму.

Зокрема, йдеться про проект Європейського Союзу «Диверсифікація і підтримка туристичного сектора Криму». «Крим отримав безпрецедентну фінансову та експертну підтримку з боку Євросоюзу на розвиток і реформування рекреаційного комплексу Криму. З 12 мільйонів євро, що виділяються ЄС на економічний розвиток Криму і Севастополя, 5 мільйонів спрямовано на реалізацію проекту з розвитку туристичної галузі», - зазначив Георгій Псарьов.

Замглави кримського уряду підкреслив, що реалізація подібного проекту свідчить про високу увагу до Криму з боку Європейського Союзу.

З метою успішної реалізації проекту Георгій Псарьов запропонував створити в Криму штаб-квартиру українського представництва WTO.

Довідково

Проект «Диверсифікація і підтримка туристичного сектора Криму» буде реалізовуватися протягом трьох років. У повному обсязі проект почне працювати в 2013 році.

Техзавдання проекту включає інституційний розвиток, зміцнення взаємозв'язків інституційних структур рекреаційного комплексу, поліпшення взаємодії між бізнесом і владою в питаннях туризму, поліпшення якості сервісу, підтримка історичного, природного, подієвого та інших видів туризму.

версія для друку