українська російська англійська
В Україні проведено навчання 9687 голів сільських та селищних рад
03.12.2012 | 10:47
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

На базі навчальних закладів аграрного спрямування відбувається навчання голів сільських та селищних рад. Так,  на сьогодні 9687 осіб пройшли навчання стосовно проблем та можливостей розвитку сільських територій, особистих селянських та фермерських господарств як основи становлення нових форм підприємництва на селі, правових та земельних відносин, а також охорони навколишнього середовища. Про це повідомив директор департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій Володимир Ганганов.

«Для  реалізації такої великої роботи, як реалізація Ініціативи «Рідне село», необхідно багато ресурсів. Тому можна використати такий великий ресурс, як освітні заклади аграрного типу, що є у кожній області. Сьогодні вони ведуть потужну роз’яснювальну та просвітницьку роботу в напрямку навчання голів сільських і селищних рад. Так, на сьогодні 18 університетів з метою задоволення потреб населення в отриманні необхідних знань проводять навчання голів сільських та селищних рад», − зазначив Володимир Ганганов.

Також директор департаменту додав, що у грудні будуть проведені навчання ще 591 осіб. Окрім того, Володимир Ганганов поінформував про напрямки підготовки.

«Навчання проводиться за такими темами, як розвиток сільських територій та ринку праці на селі, правові та земельні відносини на селі, особисті селянські та фермерські господарства як основа становлення малих форм підприємництва сільського населення в Україні та охорона навколишнього середовища», − додав Володимир Ганганов.

 

 

версія для друку