українська російська англійська
Держінвестпроект проведе презентацію національних проектів у Тель-Авіві
03.12.2012 | 10:55
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

4 грудня ц.р. відбудеться презентація інвестиційних можливостей та національних проектів в країні одного з провідних торговельних партнерів України серед країн Близького та Середнього Сходу м.Тель-Авів (Держава Ізраїль).

У м. Тель-Авів під час заходу будуть презентовані інвестиційні проекти інфраструктурної, промислової та переробної сфери: «Міська кільцева автомобільна дорога навколо м. Києва», «Чисте місто», «InterMedicalEcoCity», «Технополіс», «Індустріальні парки України», «Боржава-резорт», «Зелені ринки».

Презентація за участю представників провідних компаній та бізнесменів відбудеться в межах світового роуд-шоу Держінвестпроекту, що розпочалося в Парижі.

Як повідомлялось раніше, починаючи з 26 вересня 2012 року Держінвестпроект проводить роуд-шоу Національних проектів України у 15 фінансових та економічних центрах світу. До їх числа входять міста Європи, Азії, Північної, Південної Америки, Канади та Близького Сходу.

Нагадаємо, що європейська, азійська та американська частини роуд-шоу вже відбулися в 11 країнах: 26 вересня у Парижі (Франція), 28 вересня у Мюнхені (Німеччина), 1 жовтня у Варшаві (Польща), 2 жовтня у Москві (Росія), 3 жовтня у Римі (Італія), 19 листопада у Пекіні (Китай), 22 листопада у Сеулі (Південна Корея), 24 листопада у Сінгапурі (Сінгапур). Американська частина інвестиційного Турне стартувала в Сан-Паулу 9 листопада у ман-Паулу (Бразилія) та вже відбулася 26 листопада у Сан-Франциско, 28 листопада в Торонто (Канада) та 30 листопада у Вашингтоні (США).

 

версія для друку