українська російська англійська
Світовий банк готовий співпрацювати з Дніпропетровщиною в рамках модернізації охорони здоров'я
03.12.2012 | 11:10
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині триває процес модернізації охорони здоров’я, до якого залучені як провідні вітчизняні експерти, представники науки, медичної спільноти, органів місцевого самоврядування, так і міжнародні експерти. Наразі область відвідали представники Світового банку Паоло Карло Беллі та Марчело Бортман. Міжнародні експерти разом з директором департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України Костянтином Надутим та консультантом Світового банку Сергієм Д’яченко провели вибірковий моніторинг медичних закладів області. Вони дали позитивну оцінку того, що побачили, та висловили побажання подальшої співпраці.

Для того, щоб особисто ознайомитися з ходом процесу модернізації охорони здоров’я на Дніпропетровщині, міжнародні експерти відвідали медичні заклади області. Зокрема представники Світового банку ознайомилися з роботою Центру первинної медико-санітарної допомоги Міста Павлоград та Павлоградської міської лікарні № 4. У місті Дніпропетровськ експерти відвідали амбулаторію № 1 Центру первинної медико-санітарної допомоги № 11 та Дніпропетровську центральну районну лікарню. Після завершення моніторингу медичних закладів представники делегації Світового банку дали позитивну оцінку успіхам Дніпропетровської області у модернізації охорони здоров’я.

Наступний візит міжнародних експертів на Дніпропетровщину очікується на початку 2013 року. Тоді будуть вирішені питання фінансової підтримки Світовим банком процесу модернізації охорони здоров’я Дніпропетровщини.

«Залучення міжнародних експертів надає можливість отримати всебічну оцінку, підвищити якість надання медичних послуг та оптимізувати процес модернізації охорони здоров`я. Тому ми спираємося саме на світову практику організації надання медичної допомоги для населення і вже маємо великий досвід співпраці з міжнародними експертами», - сказала начальник Головного управління охорони здоров Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Гінзбург.

При розробці проекту «Модернізація охорони здоров на Дніпропетровщині» провідні вітчизняні експерти спиралися на світовий досвід. До розробки проекту були залучені представники науки, практикуючі медики, представники органів місцевого самоврядування, а також спеціалісти міжнародної консалтингової компанії «Делойт», яка має досвід роботи з медичними проектами у багатьох країнах світу.

Крім того, наразі моніторинг змін у медичній галузі на Дніпропетровщині також проводять дослідники Київського Інституту Економічних Досліджень та Політичних Консультацій в рамках гранту Міжнародного фонду «Відродження».

версія для друку