українська російська англійська
Заява Миколи Азарова
03.12.2012 | 14:14
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У зв’язку з обранням мене народним депутатом України та за погодженням з Президентом України, сьогодні, 3 грудня 2012 року, я подав заяву про відставку з посади Прем’єр-міністра України.

Глава держави Віктор Федорович Янукович прийняв відставку, яка відповідно до законодавства тягне за собою відставку Кабінету Міністрів.

Відповідний Указ Президента України набув чинності.

Сьогодні я провів засідання Уряду в нинішньому складі на посаді Прем’єр-міністра, на якому оголосив членам Кабінету про своє рішення, а також ознайомив їх з Указом Президента України щодо відставки.

Я подякував членам Кабінету Міністрів за їх роботу, яка в умовах світової економічної кризи дозволила стабілізувати соціально-економічну ситуацію в Україні, зміцнити державні фінанси, дала можливість розвивати внутрішній ринок та підвищувати соціальні стандарти.

Я підкреслив, що відповідно до Указу Президента України, члени Кабінету Міністрів повинні продовжувати виконувати свої обов’язки до призначення нового складу Уряду.

Ми зобов’язані зробити все, щоб забезпечити на цей період безумовне виконання програм соціально-економічного розвитку держави, безперебійне функціонування всіх систем державної виконавчої влади. 

версія для друку