українська російська англійська
Уряд допомагає регіонам вчасно виплатити зарплату
03.12.2012 | 15:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд прийняв рішення щодо забезпечення  вчасної виплати зарплат бюджетникам та шахтарям. Відповідні документи Кабінет Міністрів ухвалив 3 грудня на своєму засіданні.

Так, було розглянуто та схвалено проект закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік». Документ спрямований  на підвищення рівня забезпеченості місцевих бюджетів на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, які фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів. Також законопроектом передбачено допомогу в фінансуванні місцевим бюджетам на здійснення розрахунків за спожиті бюджетними установами комунальні послуги та енергоносії.

Згаданим законопроектом передбачено збільшення обсягу додаткової дотації з держбюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів на суму 1 370 млн. гривень. Для цього буде здійснено відповідний перерозподіл видатків держбюджету.

Також Уряд прийняв рішення, покликане забезпечити своєчасну та стовідсоткову виплату заробітної плати працівникам державних вуглевидобувних  підприємств. Для того, аби шахтарі вчасно отримали гроші за свою роботу, Кабінет Міністрів прийняв розпорядження про  перерозподіл видатків держбюджету, передбачених Міністерству енергетики та вугільної промисловості на 2012 рік, визначивши на ці цілі 270 млн. грн.

версія для друку