українська російська англійська
Севастопольська бригада тактичної авіації отримала два модернізовані літаки Л-39
03.12.2012 | 17:17
Прес-служба Міністерства оборони

Наприкінці минулого тижня Севастопольська бригада тактичної авіації повітряного командування “Південь” Повітряних Сил ЗС України отримала два модернізовані літаки Л-39 “Альбатрос”, які пройшли капітальний ремонт на ДП “Одеське авіаційно-ремонтне підприємство “Одесавіаремсервіс”.

Л-39 отримали нові двигуни зі збільшеною тягою, вдосконалену систему управління силовою установкою та бортовими аварійно-експлуатаційними датчиками й приладами. Окрім цього, на літаки нанесли цифровий камуфляж, який розмиває силует літака у польоті, ускладнюючи його ідентифікацію.

На аеродромі “Бельбек” у Криму старший штурман підполковник Олег Подовалов, командир 1-ї авіаційної ескадрильї майор Олександр Мірошниченко, старший льотчик капітан Олег Овсянников та старший льотчик капітан Сергій Пономарьов, які здійснили переліт на літаках з Одеси до Севастополя, доповіли командиру бригади полковнику Олексію Марченку про успішне виконання завдання.

«Не дивлячись на складні погодні умови у Криму, ми без зауважень здійснили посадку на рідному аеродромі, – зазначив після приземлення на “Бельбеку” старший штурман підполковник Олег Подовалов. – Протягом наступного тижня з літаками працюватиме технічний склад, після чого машини будуть залучені до планових польотів. Літаки Л-39 значно економніші у порівнянні з бойовими літаками МіГ-29, тож ми будемо використовувати їх для підтримання льотних навичок досвідченим льотним складом, а також для підготовки молодих льотчиків до польотів на винищувачах МіГ-29».

За словами підполковника Олега Подовалова, під час прийому літаків зауважень до одеських авіаремонтників не було, адже до цього на них неодноразово проводились перевірочні польоти.

 

версія для друку