українська російська англійська
Сергій Тігіпко:Потреби інвалідів постійно у центрі уваги Уряду
03.12.2012 | 18:38
Прес-служба Міністерства соціальної політики

У порядку денному роботи Кабінету Міністрів важливе місце займають питання посилення соціального захисту людей з інвалідністю, наближення його рівня до кращих світових зразків. Про це Віце-прем’єр-міністр України-Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, виступаючи перед представниками громадських об’єднань людей з обмеженими можливостями з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

Сергій Тігіпко відзначив кроки Уряду, спрямовані на покращення умов життя інвалідів, покращення їх соціального захисту. Зокрема,  він наголосив на індивідуальному підході при забезпеченні інвалідів технічними засобами реабілітації та путівками на санаторно-курортне лікування. «Сьогодні людина з інвалідністю може отримати ваучер та обрати собі модель візка чи протеза, яка найбільш підходить саме їй. А держава компенсує виробнику вартість засобів реабілітації», -- зазначив урядовець.

Крім того, за словами Сергія Тігіпка, цього року на забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації держава спрямувала на 70% більше коштів, ніж у минулому. «Ми також вперше виділили 45 мільйонів гривень для реабілітації дітей, хворих на ДЦП. На ці кошти закуплено сучасні реабілітаційні комплекси, вкрай необхідні для реабілітації хворих дітей. На дітях економити не можна», -- переконаний Віце-прем’єр-міністр.

Сергій Тігіпко також підписав меморандум про взаємопорозуміння між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй, Дитячим фондом ООН, Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародною організацією праці, Міністерством соціальної політики України та Всеукраїнським громадським соціально-політичним об’єднанням «Національна Асамблея інвалідів України».

«В Україні мають запроваджуватись кращі світові стандарти створення сприятливого для інвалідів середовища. Велику роль у цій роботі мають відігравати громадські організації інвалідів. Уряд буде з ними тісно співпрацювати», -- зазначив Сергій Тігіпко.

версія для друку