українська російська англійська
Українські вертолітники готові до виконання миротворчих завдань у Ліберії
03.12.2012 | 19:18
Прес-служба Міністертсва оборони

Завершено перевірку готовності кандидатів, відібраних на посади у складі чергової ротації 56-го окремого вертолітного загону ЗС України для виконання завдань Місії ООН у Ліберії.

Протягом тижня представники Головної інспекції Міністерства оборони України та комісії Генерального штабу ЗС України оцінювали фахову підготовку військовослужбовців, їх психологічну стійкість, фізичну витривалість, навички у володінні технікою та озброєнням, злагодженість підрозділів та загону в цілому.

Льотно-підйомний склад на 233-му загальновійськовому полігоні склав залікові вправи з бойового застосування авіаційних засобів ураження по наземних цілях з різних видів маневру. Екіпажі Мі-8 та Мі-24 одиночно та у складі пари виконали вправи зі знищення наземних цілей із стрілецько-гарматного озброєння.

Екіпажі Мі-8 також відпрацювали завдання з пошуку та спасіння з висадкою у визначений район парашутним способом, підняттям на борт умовно постраждалих осіб, а також наданням їм першої медичної допомоги.

Особовий склад взводу охорони на полігоні 30-ї окремої механізованої бригади склав нормативи зі стрільби з озброєння БРДМ та стрілецької зброї вдень і вночі, а водії – з водіння БРДМ складними ділянками території.

Усі військовослужбовці-кандидати на посади у складі 56-го окремого вертолітного загону нової ротації виконали нормативи зі стрільби з автоматів АКС-74 та пістолета Макарова.

«Кандидати на посади продемонстрували високий рівень підготовки. Багато із них мають досвід виконання завдань у складі місій та операцій з підтримання миру», – зазначив командир національного миротворчого підрозділу нової ротації військовий льотчик 1-го класу полковник Петро Пліс.

 

версія для друку