українська російська англійська
На Дніпропетровщині перепідготовлено на цивільні спеціальності групу військовослужбовців
04.12.2012 | 16:15
Прес-служба Міністерства оборони

Понад 20 офіцерів, що підлягають звільненню з лав Збройних Сил, а також військовослужбовців запасу здобули дипломи за спеціальністю “Маркетинговий менеджмент” після проходження тримісячних навчально-тренувальних курсів перепідготовки при “Центрі маркетингових технологій” Дніпропетровського національного гірничого університету.

Навчання військовослужбовців було організовано за Програмою перепідготовки військовослужбовців “Україна-НАТО”. Курси розпочалися восени поточного року. Їх загальна тривалість склала понад 350 годин. Програма, крім аудиторних лекцій та семінарів, передбачала проведення “круглих столів” та практичних занять з провідними фахівцями НГУ.

«Після навчання наші слухачі здатні розробляти стратегію поведінки фірми на ринку, знаходити вигідні ринки збуту за допомогою маркетингових досліджень, здійснювати товарну політику фірми, організовувати збут та постачання фірми, проводити рекламні кампанії, організовувати виставки та ярмарки, а також укладати та оформлювати контракти», – повідомила завідуюча кафедри маркетингу Дніпропетровського НГУ, доктор економічних наук, професор Тетяна Решетілова.

Відбір кандидатів на навчання здійснювався Дніпропетровським обласним військовим комісаріатом. Отримати нову професію дали можливість військовослужбовцям, у яких найближчим часом закінчується термін контракту, або тим, хто планує завершити військову службу у наступному році.

«В рамках нашої Програми в Україні перепідготовка військовослужбовців розпочалася у 1999 році. Тільки цього року 960 осіб за підтримки НАТО пройшли перенавчання та отримали другу спеціальність. Загалом перепідготовку на цивільні професії успішно пройшли вже майже 5 тисяч 900 військовослужбовців та запасників у різних містах України», – зазначив менеджер програми з перепідготовки військовослужбовців за програмою “Україна-НАТО” Крістофер Штаудт.

версія для друку