українська російська англійська
Костянтин Грищенко в Ашгабаті взяв участь у засіданні Ради міністрів закордонних справ СНД
04.12.2012 | 16:56
Прес-служба Міністерства закордонних справ

4 грудня 2012 року Глава зовнішньополітичного відомства України Костянтин Грищенко взяв участь у засіданні Ради міністрів закордонних справ СНД, що відбулося у столиці Туркменістану, м. Ашгабат.

На засіданні були погоджені проекти рішень глав держав СНД щодо подальшого розвитку співробітництва в рамках Співдружності Незалежних Держав, а також взаємодії у соціальній, культурно-гуманітарній, екологічній сферах.

Українська сторона схвалила низку рішень Ради міністрів закордонних справ, зокрема: щодо проекту Декларації глав держав – учасниць СНД про подальший розвиток співробітництва; щодо підготовки до святкування 70-ї річниці Перемоги; щодо Плану пріоритетних заходів у сфері гуманітарного співробітництва держав-учасниць СНД на 2013-2014 рр. та низку інших.

В Ашгабаті Костянтин Грищенко провів двосторонні зустрічі з міністрами закордонних справ Туркменістану, Білорусі, Вірменії, Таджикистану та Казахстану, у ході яких були обговорені актуальні питання двостороннього співробітництва, розвитку торговельно-економічних відносин, графіки двостороннього політичного діалогу, питання взаємодії у рамках міжнародних організацій, зокрема у  контексті головування України в ОБСЄ у 2013 р.

 

версія для друку