українська російська англійська
Повідомлення про складання повноважень Молодіжної ради при Кабінеті Міністрів - чергова інформаційна провокація
04.12.2012 | 18:05
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Сьогодні на одному з сайтів оприлюднена інформація про начебто складання повноважень членів Молодіжної ради при Кабінеті Міністрів Антона Дмитрієва («Рідна Вітчизна») та Ярослава Мелеха («Фундація регіональних ініціатив»). Молоді люди нібито написали заяви про вихід з дорадчого органу Кабміну на знак протесту проти відсутності процедури попередніх консультацій щодо проекту Закону України «Про вищу освіту» з громадськістю.

Зазначимо, склад Молодіжної ради затверджений Урядом 24 жовтня 2012 року. Він створювався на підставі пропозицій, отриманих від всеукраїнських молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування та формувався виключно на принципі добровільності. Причому, добровільності як входження, так і виходу з цього дорадчо-консультативного органу. 

Разом з цим, на адресу Кабінету Міністрів не надходило жодних заяв або повідомлень від молодіжних активістів про бажання вийти зі складу Молодіжної ради.

Крім того, інформація про те, що розроблення урядового проекту Закону України «Про вищу освіту» відбувалося без обговорення зі студентською громадою є неправдивою.

На доручення Прем’єр-міністра України Миколи Азарова цей законопроект протягом 2012 р. розроблявся робочою групою фахівців, вчених, громадських активістів, студентів. Активну участь у цій роботі взяли представники молодіжних громадських організацій та органів студентського самоврядування, зокрема і представники згаданої «Фундації регіональних ініціатив» Антон Делікатний, Михайло Каменєв, Михайло Лебедь.

Залучення молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства залишається пріоритетом діяльності Кабінету Міністрів України. Уряд і надалі покладатиме надію на активну участь молодіжних активістів у роботі Молодіжної ради, при цьому вважає аморальним використовувати юнацтво у брудних політичних технологіях.  

 

 

версія для друку