українська російська англійська
В Україні вилучено понад 28 тонн небезпечної продукції тваринного походження
05.12.2012 | 09:36
Прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України

Державні інспектори ветеринарної медицини та співробітники ветеринарної міліції продовжують заходи по забезпеченню контрольованої епізоотичної ситуації та стабільної продовольчої  безпеки країни.

Впродовж минулого тижня інспектори держветмедицини та співробітники  ветеринарної  міліції вилучили понад 28 тонн неякісної продукції сумнівної якості. Через виявлені порушення припинено роботу 15 підприємств, діяльність  яких  пов’язана  з обігом продукції тваринного походження. Про це повідомив начальник відділу ветеринарної міліції  МВС України Сергій Оксюта.

На території України тривають заходи для забезпечення стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки. Так, протягом минулого тижня мобільні групи у складі інспекторів ветеринарної медицини та співробітників ветеринарної міліції здійснили 263 перевірки суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження.        

Внаслідок виявлених порушень виробництва та зберігання вилучено з обігу 28 285 кг продукції, що могла загрожувати здоров’ю людей, та  призупинено  діяльність 15 підприємств. 

Загалом під час перевірок виявлено 220 правопорушень, відповідальність за які передбачена статтею 107 КУпАП. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 28,2 тисячі гривень.

 

версія для друку