українська російська англійська
Микола Азаров: Суспільство сприймає необхідність і неминучість корінних перетворень
05.12.2012 | 10:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Суспільство сприймає необхідність і неминучість корінних перетворень. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 5 грудня 2012 року.

Микола Азаров зазначив, що 3 грудня Президент України прийняв його відставку у зв’язку з обранням народним депутатом,  що означає відставку всього Кабінету Міністрів.

«Як Глава Уряду, хочу подякувати всім вам за спільну, важку – це треба сказати відверто - роботу», - сказав Прем’єр-міністр.

При цьому він зазначив, що результати роботи Уряд водночас  і влаштовують, і ні.

«Ми робили все можливе, більше двох років постійно долаючи внутрішні і зовнішні несприятливі умови. І зробили, об’єктивно кажучи, чимало», - зазначив Микола Азаров. При цьому він додав, що набагато більше перетворень ще треба здійснити, у першу чергу це стосується перегляду несправедливих умов постачання російського газу.

За словами Миколи Азарова, виявлена виборами радикалізація суспільства свідчить, що частина громадян неоднозначно оцінює результати роботи Уряду, критично ставиться до ситуації в країні. З іншого боку, перемога правлячої партії з результатом довіри третини виборців свідчить, що суспільство сприймає необхідність і неминучість корінних перетворень.

«Така довіра дорого коштує. Тому що перетворення дійсно кардинальні і часом дуже чутливі для людей. Але люди розуміють, яку ціну доводиться платити за модернізацію країни. Люди усвідомлюють, що результат буде. Не одразу, але обов’язково буде», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку