українська російська англійська
Микола Азаров впевнений: Бюджет-2013 буде прийнято вчасно
05.12.2012 | 10:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

6 грудня Верховна Рада України розглядатиме проект Державного бюджету на 2013 рік у другому читанні. Про це повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 5 грудня 2012 року.

«Завтра Верховна Рада України розглядатиме проект бюджету у другому читанні. Від його затвердження залежить, як буде жити держава, як буде розвиватися її економіка і промисловість, будівництво  і сільське господарство, освіта і наука, медична допомога і соціальний захист», - наголосив Глава Уряду.

Водночас Микола Азаров подякував всім народним депутатам, які прийняли бюджет у першому читанні 4 грудня.

При цьому Прем’єр-міністр висловив впевненість, що бюджет на наступний рік буде прийнято вчасно, як це відбувалося і з бюджетами на 2011 і 2012 роки.

«Реальний, збалансований, ретельно прорахований і вчасно прийнятий парламентом Державний бюджет країни – це одна з головних умов стабільності у державі. Ми практично врятували ситуацію у 2010 році, коли прийняли бюджет у квітні, одразу після приходу до влади. Це стало головною умовою стабілізації державних фінансів та відновлення економічного розвитку. Вчасно прийняли бюджети 2011 і 2012 років. Впевнений, що так буде і з бюджетом на наступний рік», - сказав Микола Азаров, додавши, що Держбюджет  на 2013 рік, на превеликий жаль, знову антикризовий і максимально економний, оскільки світова криза знову наступає на Україну.

версія для друку