українська російська англійська
Нам вдалося підвищувати соціальні стандарти, - Прем'єр-міністр
05.12.2012 | 11:50
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Незважаючи на зовнішню кризу і фактично соціальний дефолт в окремих європейських країнах, Уряду Миколи Азарова вдалося щокварталу збільшувати доходи населення, підвищувати соціальні стандарти. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 5 грудня 2012 року.

Тільки в поточному році середня заробітна плата зросла на 402 гривні на місяць. Прибавку більше 150 гривень на місяць отримали 1,5 мільйона пенсіонерів. Майже 13 мільйонів пенсіонерів отримали в середньому на місяць на 142 гривні більше.

На 2700-3100 гривень збільшено допомогу при народженні першої-третьої дитини.

За 2,5 роки побудовано, відремонтовано та реставровано близько 1100 дитячих садків і капітально відремонтовано близько 6300 шкіл. Побудовано понад 4 тисячі кілометрів сучасних автошляхів.

«Уперше за часи незалежності населення України почало зростати. Поки що зростання невелике. Але це зростання, а не скорочення, - наголосив Микола Азаров. - Таку тенденцію необхідно підтримувати всіма наявними у нас можливостями. Закріпляти її. Це спільне завдання для Уряду та місцевих органів влади». 

 

версія для друку