українська російська англійська
В Одесі представники митниці України та Росії обговорили спільні дії у боротьбі з митними порушеннями
05.12.2012 | 12:56
Прес-служба Державної митної служби

В Одесі керівники правоохоронного напрямку діяльності митних органів України та Росії розглянули хід виконання положень Плану спільних дій по боротьбі з митними порушеннями на 2012-2013 роки.

«Українські та російські митники досягли значних результатів у взаємодії в сфері боротьби з контрабандою наркотиків, виявленні правопорушень на каналі авіаційних перевезень, а також у розвитку співробітництва в галузі кінології», - зазначив заступник Голови Держмитслужби Степан Дериволков.

Особливу увагу учасники зустрічі зосередили на подальшому підвищенні ефективності співробітництва митних служб України і Російської Федерації у правоохоронній сфері.

Було узгоджено заходи організаційного та практичного характеру, визначено першочергові завдання, спрямовані на запобігання незаконного переміщення товарів, валюти, наркотиків та транспортних засобів.

Зокрема, досягнуто домовленостей щодо взаємодії між правоохоронними підрозділами митних відомств двох країн у сфері боротьби з митними правопорушеннями на каналі авіаційних перевезень.

Також сторони обмінюватимуться інформацією про порушення митного законодавства, що здійснюються на українсько-російській ділянці кордону.

Оперативний обмін інформацією про транзитні перевезення дозволить уникнути незаконного переміщення високоліквідних товарів через спільний митний кордон.

З означених питань сторони підписали відповідні протоколи.

Заступник керівника Федеральної митної служби Росії Олександр Васильєв, відмічаючи значний кадровий потенціал та спільні напрацювання правоохоронних підрозділів митних органів України і Росії, підкреслив, що ця робоча зустріч сприятиме запобіганню правопорушень на кордоні та підвищенню ефективності співробітництва між митними службами країн-сусідів.

Російська делегація також ознайомилася з роботою митних органів України в морських та автомобільних пунктах пропуску та організацією заходів запобігання та виявлення митних правопорушень.

версія для друку