українська російська англійська
У Києві створили реєстр дітей, хворих на епілепсію
05.12.2012 | 13:27
Київська МДА

У Головному управлінні охорони здоров’я КМДА інформують: у столиці створили реєстр дітей, що хворіють на епілепсію. Цей досвід мають намір поширити на всю Україну. Про це повідомив головний дитячий невролог МОЗ України Володимир Мартинюк під час міжвідомчого відео-селекторного круглого столу: «Медико-соціальні аспекти епілепсії у дітей».

Необхідність створення реєстру хворих дітей на епілепсію полягає в можливості оптимізації їхньої реабілітації, освіти та соціальної адаптації – стверджують фахівці. Також під час круглого столу столичні медики розглядали сучасні підходи до діагностики та лікування дітей.

Крім того, група компаній «Медексперт» презентувала соціальну програму «Дитинство без обмежень – шлях до майбутнього», що покликана об’єднати зусилля фахівців різних галузей і спрямована на реабілітацію, соціалізацію та інтеграцію в суспільство дітей із неврологічними та психічними захворюваннями.

Зауважимо, що діти, хворі на епілепсію, проходять лікування у Київському міському центрі дитячої епілепсії, який працює на базі неврологічного відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1. Щороку медичну допомогу в Центрі отримують більше тисячі дітей. Фахівці Центру використовують найсучасніші терапевтичні методики та препарати. Лікуються маленькі кияни безкоштовно.

версія для друку