українська російська англійська
Ізраїль готовий інвестувати в інфраструктуру України
05.12.2012 | 14:00
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Більше 80 провідних ізраїльських компаній відвідали презентацію національних проектів та інвестиційних можливостей України, що відбулась у м. Тель-Авів 4 грудня ц.р.

«Україна та Ізраїль активно розвивають торговельно-економічне співробітництво, і я переконаний, що сьогоднішня презентація стане поштовхом для подальшого розвитку відносин в інвестиційній сфері. Також найближчим часом між країнами планується підписання договору про створення зони вільної торгівлі», - зазначив Генадій Надоленко, посол України в Державі Ізраїль.

Голова Держінвестпроекту Владислав Каськів зазначив, що найбільш цікавими для ізраїльських інвесторів можуть бути проекти в сфері інфраструктури, енергетики та IT-індустрії.

Представлені проекти з України викликали неабиякий інтерес у ізраїльської бізнес-спільноти. Зокрема, компанія «Blue I» висловила зацікавленість у співпраці в рамках реалізації національного проекту «Якісна вода», до національного проекту «Чисте місто» зацікавленість висловила «Acro group». Особливий інтерес також викликали національні проекти «Олімпійська надія 2022» та «ІнтерМедікалЕкоСіті».

Під час заходу були презентовані національні проекти: «Чисте місто», «Міська кільцева дорога», «Технополіс», «Індустріальні парки», «Олімпійська надія», «Зелені ринки», «ІнтерМедікалЕкоСіті», а також презентація містила інформацію про IT індустрію та сектор сільського господарства України.

Після презентації між Держінвестпроектом та Ізраїльським інститутом експорту та міжнародного співробітництва було підписано Меморандум про співпрацю.

Крім цього, відбулись окремі двосторонні зустрічі з рядом провідних ізраїльських компаній, у тому числі з «Delek Drilling» – компанією, що володіє найбільшим в Ізраїлі газовим родовищем та компанією «Merokot», яка постачає близько 80% всієї питної води в країну.

Як повідомлялось раніше, європейська, азійська та американська частини презентацій національних та інвестиційних проектів України вже відбулися в 12 країнах: 26 вересня у Парижі (Франція), 28 вересня у Мюнхені (Німеччина), 1 жовтня у Варшаві (Польща), 2 жовтня у Москві (Росія), 3 жовтня у Римі (Італія), 19 листопада у Пекіні (Китай), 22 листопада у Сеулі (Південна Корея), 24 листопада у Сінгапурі (Сінгапур). Американська частина інвестиційного турне стартувала 9 листопада у ман-Паулу (Бразилія) та вже відбулася 26 листопада у Сан-Франциско (США), 28 листопада в Торонто (Канада), 30 листопада у Вашингтоні (США).

версія для друку