українська російська англійська
У Нацдержслужбі підбили підсумки реалізації Програми розвитку лідерства у 2012 році
05.12.2012 | 14:14
Прес-служба Національного агентства з питань державної служби

5 грудня Національним агентством України з питань державної служби та Школою вищого корпусу державної служби було проведено підсумковий захід з реалізації «Програми розвитку лідерства - 2012».

У вступному слові Голова Нацдержслужби України В’ячеслав Толкованов зазначив, що головною метою реалізації Програми розвитку лідерства є сприяння забезпеченню професіоналізації керівних кадрів державного управління відповідно до пріоритетних напрямів державної кадрової політики, визначених у Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки.

«2012 рік є особливим з огляду на здійснення основного етапу реформи державної служби, базою для якої став новий Закон України «Про державну службу» від 17 листопада 2011 року № 4050-IV. У зв’язку з цим учасники Програми розвитку лідерства – 2012 отримали можливість не тільки розвинути свої лідерські здібності, але й підвищити обізнаність з питань нового законодавства про державну службу», – наголосив В’ячеслав Толкованов.

На заході було представлено основні результати та досягнення Програми розвитку лідерства-2012 на центральному та регіональному рівнях, презентовано стислий зміст навчальної програми, а також кращі зарубіжні практики щодо реалізації програм розвитку лідерства на державній службі. Учасникам Програми розвитку лідерства у 2012 були вручені сертифікати.

У рамках заходу було підписано з центрами перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій угоди про співпрацю щодо реалізації Програми розвитку лідерства на 2013 рік.

У підсумковому заході взяли участь представники Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, відділу технічної співпраці Канадської Агенції з міжнародного розвитку, проекту «Підтримка розвитку державної служби в Україні» (Twinning), представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні, Міжнародного благодійного фонду «Фонд економічних реформ», Національної академії державного управління при Президентові України та регіональних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Довідково

Програма розвитку лідерства реалізується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2010 № 728 «Про затвердження Порядку організації і проведення Школою вищого корпусу державної служби тренінгів для державних службовців першої - другої категорії. Нацдержслужбою України та Школою вищого корпусу державної служби протягом 2011 року було забезпечено навчання 139 державних службовців І-ІІ категорії посад. У 2012 році підвищили кваліфікацію 150 державних службовців І-ІІ категорії посад.

Програма розвитку лідерства - 2012 проходила з квітня по листопад та включала визначення ключових груп компетенцій лідерства, вивчення на їх основі потреб керівників І-ІІ категорії посад на державній службі в Україні у навчанні та розвитку. Учасники Програми брали участь у тренінгах, комунікативних заходах з обміну досвідом, обговорення актуальних питань.

 

версія для друку