українська російська англійська
Електронне звітування до податкової стає все більш популярним серед малого та середнього бізнесу
05.12.2012 | 15:06
Прес-служба Державної податкової служби

Найактивнішими користувачами послуг акредитованого Центру сертифікації електронних ключів, що працює при ДПСУ, залишаються підприємці-фізичні особи. За цифровим підписом до податкової звернулися 74,6 тис. таких платників податків. Їм видано 101,7 тис. посилених сертифікатів.

Юридичні особи, як правило, отримують кілька таких ключів на одну компанію: 42 тис. платників за півроку замовили 111,9 тис. «електронних підписів».

У цілому за півроку роботи Центру його клієнтами стали майже 117 тис. платників податків, яким видано майже 214 тис. безкоштовних ключів.

Популярність послуги серед платників експерти податкової повзують із зручністю сервісу, який дає змогу підприємцеві не з’являтися до інспекції навіть раз на квартал для подання звітності, а відправляти документацію через Інтернет. Окрім того, фахівці ДПСУ нагадують, що платники отримують ключі цифрового підпису у податковій безкоштовно.

Оперативні дані ДПСУ свідчать, що безконтактне звітування обирають все більше платників таких бюджетоформуючих податків як ПДВ, податок на прибуток та акцизний податок.

версія для друку