українська російська англійська
Держпідприємництво за півроку опрацювало понад 1 тис. проектів регуляторних актів
05.12.2012 | 16:34
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

За 6 місяців Державною службою з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва опрацьовано більше тисячі проектів регуляторних актів. Про це 5 грудня на брифінгу в Будинку Уряду розповів Голова Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Михайло Бродський.

«На сьогоднішньому засіданні Уряду був заслуханий звіт про діяльність Служби і робота була визнана задовільною, хоча і з певними зауваженнями», - зазначив він.

Далі, розповідаючи про діяльність Служби, Михайло Бродський повідомив, що Держпідприємництво очікує на прийняття Верховною Радою у другому читанні закону, який дасть можливість аналізувати проекти регуляторних актів органів місцевого самоврядування, що позитивно вплине на їх якість.

Держпідприємництво працює над скороченням кількості документів дозвільного характеру. Службою підготовлені пропозиції щодо скасування близько 30 з них.  У разі їх схвалення у Переліку документів дозвільного характеру залишиться 83 з 144-х. На регіональному рівні забезпечено перехід до принципу «єдиного вікна» для видачі дозвільних документів. На сьогодні по Україні їх кількість становить 681 одиницю.

«На наступний рік податок на прибуток зменшується і буде вже 19%.  А вже наступний рік, з 2014 року у нас зменшення ПДВ до 17%,  а також зменшення податку на прибуток до 16%», - сказав Михайло Бродський.

 

версія для друку