українська російська англійська
На Луганщині міськвідділ міліції отримав приміщення
05.12.2012 | 17:35
Прес-служба Міністертсва внутрішніх справ

У місті Рубіжному кілька споруд передані з комунальної у державну власність з наступним розміщенням там місцевого відділу міліції. Відповідний проект розпорядження Кабінету Міністрів був схвалений на засіданні Уряду 5 грудня.

Розробником проекту розпорядження Кабінету Міністрів «Про погодження передачі нерухомого майна в м. Рубіжному в державну власність» виступило Міністерство внутрішніх справ України.

Згідно із двома рішеннями Рубіжанської міської ради, погодженими з Луганською облдержадміністрацією, надано згоду на передачу нерухомого майна у вигляді кількох будівель на одній з вулиць Рубіжного з комунальної у державну власність з подальшим віднесенням їх до сфери управління МВС. У переданих спорудах планується розміщення Рубіжанського міського відділу Головного управління МВС України у Луганській області.

Проект розпорядження було погоджено без зауважень усіма зацікавленими відомствами. Подальше утримання приміщень, що передаються, буде здійснюватися у межах видатків, передбачених для МВС.

Прийняття та реалізація розпорядження дозволить забезпечити службовими приміщеннями працівників Рубіжанського міськвідділу внутрішніх справ, що у свою чергу сприятиме підвищенню ефективності їх роботи.

 

 

 

версія для друку