українська російська англійська
Дмитро Саламатін вручив ордери на житло сім'ям військовослужбовців Одеського гарнізону
05.12.2012 | 18:36
Прес-служба Міністерства оборони

5 грудня 2012 року напередодні 21-ї річниці Збройних Сил України, перебуваючи з робочою поїздкою в Одеському гарнізоні, Міністр оборони України Дмитро Саламатін урочисто вручив оглядові ордери на житло військовослужбовцям та ветеранам ЗС України, членам їхніх сімей.

У заходах, присвячених святковій події, також взяв участь начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Володимир Замана, командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Юрій Байдак, Головний інспектор Міністерства оборони України Валерій Фролов, військовослужбовці та ветерани Збройних Сил, їхні рідні.

Вітаючи новоселів, Дмитро Саламатін наголосив, що вирішення житлової проблеми залишається одним із пріоритетних питань для керівництва вітчизняного оборонного відомства.

«Сьогодні у вашому житті знакова подія, пов’язана із введенням в експлуатацію 190-квартирного 10-поверхового будинку. Ви отримуєте власні оселі, на які тривалий час чекали і заслуговуєте своєю сумліннгою службою», – відзначив Дмитро Саламатін.

Аналізуючи підсумки поточного року, Міністр оборони наголосив, що можна сміливо стверджувати: за багатьма напрямками стан справ у Збройних Силах України покращився.

«Це є нашим спільним і значним прогресом. Але залишаються і болючі питання, які потребують негайного вирішення. Передусім, це – розв’язання житлової проблеми. Будьте упевнені, що керівництво держави робить усе можливе, аби покращити ситуацію на краще, і в цьому сенсі прикладом є сьогоднішня подія», – сказав він.

Почесні гості вручили оглядові ордери 190 родинам військовослужбовців.

«Впродовж року було зроблено чимало і це дає нам право сміливо дивитися людям в очі, працювати далі та створювати боєздатну, мобільну та за соціальними стандартами захищену армія», – підкреслив Дмитро Саламатін.

Міністр оборони також відвідав квартирні кімнати будинку та поспілкувався з новоселами.

Довідка

190-квартирний житловий будинок в Одесі, по вул. Щорса 125/5, розпочали будувати у листопаді 2006 року. 5 грудня 2012 року Дмитро Саламатін вручив ордери на житло 190 сім’ям військовослужбовців та ветеранам ЗС України.

 

версія для друку