українська російська англійська
На Луганщині будується мінімум 7 дитбудинків сімейного типу на рік
06.12.2012 | 09:27
Луганська ОДА

Обласна влада Луганщини будує не менше семи дитячих будинків сімейного типу на рік, при цьому п’ять будинків фінансує обласний бюджет, комунікації та прибудинкові будівлі – місцеві органи влади, меблі та побутову техніку – бізнес. Дві будівлі будуються за рахунок коштів підприємств у рамках угод про соціальне партнерство, зазначив голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк під час Всеукраїнської наради з питань захисту прав дитини.

Уже сьогодні в області діє 21 дитячий будинок сімейного типу та 176 прийомних родин. Тільки за останні два роки було побудовано сім таких дитячих будинків та придбано 12 автомобілів марки «Газель».

«Крім цього, ми закріпили керівників області, міст та районів, великих підприємств, депутатів рад всіх рівнів за дитячими будинками, інтернатами та багатодітними родинами. Це дозволило тільки за останні два роки залучити понад 15 млн. грн. позабюджетних коштів на надання їм матеріальної допомоги та 134 млн. грн. – на оздоровлення дітей», – заявив Володимир Пристюк.

Також на Луганщині продовжується реалізація проекту з будівництва дитячого села: «Розуміючи, що в цій роботі головне не кількість, а якість, після тривалих переговорів з нашими партнерами – австрійським фондом «СОС Кіндердорф» – у минулому році ми підписали угоду про будівництво у Луганську дитячого села з дев’яти будинків та відповідною інфраструктурою. Два з них вже введено в експлуатацію. Вартість проекту – 1 млн. 900 тис. євро, з цієї суми 30% – внесок області, інші 70% – кошти фонду».

версія для друку