українська російська англійська
У Запорізькому навчально-реабілітаційному центрі створено Центр екотерапії
06.12.2012 | 09:44
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

У Міжнародний день інваліда заступник начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області Федір Лихасенко відвідав Запорізький навчально-реабілітаційний центр-інтернат «Орієнтир» Запорізької обласної ради. Це єдина у регіоні навчально-виховна установа, яка здійснює комплексну медичну, соціально-психологічну та педагогічну реабілітацію дітей з вадами зору. Тут діти мають можливість поглиблено вивчати англійську мову, навчитися такими спеціальностями, як перукар, кухар, кондитер, масажист.

Крім того, для відродження у повній мірі реабілітаційну методику екотерапії, що дозволяє відновлювати стосунки з собою, іншими людьми та оточуючим світом через активне усвідомлене спілкування з природою при інтернаті розпочав роботу Центр екотерапії. У Центрі діти знайомляться із світом тварин, рослин, з особливостями їх поведінки, а саме: створено живий куточок, вирощуються кімнатні рослини для шкільних кабінетів. Усе це дає можливість кожному відчути особисту відповідальність за майбутнє природи.

У цей день в центрі відкрилася фотогалерея «Зоряний орієнтир», де відзначено кращі учні цього навчального закладу, на яких слід рівнятися малюкам. У заході також взяв участь голова Запорізької обласної ради Павло Матвієнко, який вручив переможцям грамоти та подарунки.

 

версія для друку