українська російська англійська
Д. Саламатін: Уперше за багато років у складі Повітряних сил з'явилася повністю укомплектована бойова ескадрилья
06.12.2012 | 10:06
Прес-служба Міністерства оборони

5 грудня 2012 року Міністр оборони України Дмитро Саламатін відвідав з робочою поїздкою Миколаївський гарнізон.

Його супроводжував начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Володимир Замана.

На аеродромі “Кульбакіно” демонструючи свій льотний вишкіл, авіатори 299-ї бригади тактичної авіації повітряного командування “Південь” Повітряних Сил ЗС України пролетіли над аеродромом в бойовому порядку: чотири ланки по чотири літаки – 14 літаків Су-25 та два літаки Л-39.

Міністр оборони України Дмитро Саламатін вручив військовим льотчикам формуляри від двох літаків Су-25М1, які пройшли капітальний ремонт та були модернізовані на запорізькому авіаремонтному заводі “МіГ-ремонт”.

Виступаючи перед військовослужбовцями авіаз’єднання, Дмитро Саламатін наголосив на важливості цієї події.

«Сьогодні для нас визначна дата. Вперше за багато років у складі Повітряних Сил ЗС України з’явилася повністю укомплектована бойова ескадрилья. Це наша спільна перемога, це ваша праця, це праця заводчан. Ця подія стала можливою завдяки реформі армії, яку впроваджує Президент України Віктор Янукович», – відзначив Міністр оборони.

Також Дмитро Саламатін подякував військовослужбовцям за відмінну службу і вручив нагороди з нагоди Дня Збройних Сил України. Серед нагороджених був і командир авіаз’єднання полковник Володимир Помогайбо, якому було вручено почесну відзнаку Міністерства оборони України.

Дмитро Саламатін привітав усіх військовослужбовців з 21-ю річницею Збройних Сил України.

 

версія для друку