українська російська англійська
У Києві відбулася перша туристична конференція
06.12.2012 | 11:10
КИЇВСЬКА МДА

4 грудня відбулася перша київська туристична конференція «Програма розвитку туризму міста Києва 2015 – разом до створення туристичної привабливості столиці», яку було організовано управлінням туризму Київської міської державної адміністрації спільно з Німецьким товариством міжнародної співпраці (GIZ).

Конференцію відвідало більше ста учасників. Серед них представники міської влади, Німецького товариства міжнародної співпраці, комітету з питань готельного бізнесу та туризму, керівники столичних готелів, представники туроператорів та компаній, які здійсюють транспортні послуги, торговельних палат європейських держав та інші.

«Беручи до уваги результат успішно проведеного Євро-2012 у Києві, необхідно активно продовжувати стратегію просування міста у Європі та світі. Адже столиця має потужний туристичний потенціал, розвинену готельну інфраструктуру, велику кількість культурно-історичних пам’яток світового значення. Я сподіваюся, що ця конференція стане початком нашого плідного співробітництва, адже лише спільними зусиллями можна буде перетворити наше місто на туристичний центр європейського та світового масштабу», – зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко під час церемонії відкриття конференції.

Поважним гостем конференції став Ніколас Робінсон, член туристичного альянсу Варшави.

«Я вважаю, що для створення міцного альянсу та взаємовигідного співробітництва між містом та туристичними бізнес-структурами не потрібно чекати щось одне від одного. Одна зі сторін повинна зробити перший крок та запропонувати подальшу схему розробки та поліпшення туристичного іміджу Києва у Європі та світі. Керівник альянсу має бути пристрасним ентузіастом, який любитиме свою справу та справді бажатиме перетворити своє місто у культурний центр Європи», – зазначив він.

Під час туристичних «зборів» були розглянуті питання створення взаємовигідних відносин між владою та приватним сектором туристичного бізнесу у Києві, перспективи розвитку туристичного потенціалу столиці з позиції міжнародних партнерів. Також обговорювалися приклади успішної реалізації стратегій галузі та програма розвитку туризму столиці до 2015 року.

версія для друку