українська російська англійська
У Донецькому регіоні є реальні можливості для роботи італійських інвесторів
06.12.2012 | 11:20
Донецька ОДА

Сьогодні голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні Фабріціо Романо.

У зустрічі також брали участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Олександр Фоменко, радник голови обласної державної адміністрації Юрій Андрюнін, начальник головного управління регіонального розвитку, залучення інвестицій і зовнішньоекономічних відносин обласної державної адміністрації Андрій Анісімов, заступник начальника головного управління регіонального розвитку, залучення інвестицій і зовнішньоекономічних відносин обласної державної адміністрації Олексій Кулемзін.

Андрій Шишацький зазначив, що Італія - один з основних і найважливіших партнерів у металургії таких міст, як Маріуполь, Єнакієве. «Але, крім того, - зазначив голова ОДА, - в регіоні є ніші, які безпосередньо може зайняти італійський бізнес. Наше завдання, як чиновників - сприяти розвитку бізнесу між Італією та Україною».

У ході заходу присутні обговорили перспективи співпраці між Донецькою областю та Італією.

У свою чергу Фабріціо Романо підкреслив, що в регіоні є реальні можливості для роботи італійських інвесторів і підприємців.

Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні також акцентував увагу присутніх на тому, що в регіоні планується створення спеціальних пунктів прийому документів, куди громадяни зможуть звертатися для отримання віз. Завдяки таким візовим пунктам, бажаючим побувати в Італії стане набагато легше оформити необхідні документи.

 

 

версія для друку