українська російська англійська
Держпідприємництва: Ми готові захищати бізнес, але тільки легальний
06.12.2012 | 11:00
Прес-служба Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Під час засідання Уряду Голова Держпідприємництва Михайло Бродський доповів про результати діяльності Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва за період, починаючи з моменту її створення.

 «Ми захищаємо бізнес. На усіх засіданнях Уряду та робочих нарадах  продовжуємо відстоювати позицію щодо кредитування та доступу до дешевих грошей», — заявив Михайло Бродський під час брифінгу.

Голова відомства звернувся до підприємців із закликом наполегливіше працювати з банками в умовах світової кризи, яка впливає на діяльність підприємців. І, в першу чергу, щодо реструктуризації кредитів, які є. По-друге, варто більше уваги приділяти своїй роботі в офісах, роботі з постачальниками, покупцями, контрагентами, оскільки це дасть можливість полегшити умови ведення бізнесу сьогодні. 

Також Михайло Бродський зазначив, що у наступному році податок на прибуток зменшиться. Він становитиме 19%. А з 2014 року передбачається зменшення ПДВ на 3% та зменшення податку на прибуток до 16 % для легальних підприємців.

 Також Голова Служби наголосив: «Податковий борг можна відтерміновувати до одного поточного року». Коментуючи прийнятий Мінфіном відповідний документ, чиновник пояснив, що в поточному році правом відтермінування боргу можна буде скористатися тільки до 1 січня 2013 року, а вже з січня цю можливість можна буде отримати на весь 2013 рік.

Окрім того, Держпідприємництво очікує на прийняття Верховною Радою у другому читанні закону, який дасть Службі можливість аналізувати проекти регуляторних актів органів місцевого самоврядування, - це позитивно вплине на їх якість.

«Звертайтеся до нас. Ми будемо захищати бізнес - це наша робота», – звернувся Михайло Бродський до підприємців.

 

версія для друку