українська російська англійська
На Вінниччині за один робочий день фахівці опрацьовують до 31 тис. держактів
06.12.2012 | 12:13
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

У Вінницькій області додатково залучено 74 особи за договорами підряду, котрі оброблюють правовстановлюючі документи на землю. Це – випускники і студенти Вінницького національного технічного університету, національного аграрного університету та будівельного технікуму, для яких обладнано п’ять комп’ютерних класів загальною кількістю 37 робочих місць. Ведуться роботи у дві зміни. За один день фахівці опрацьовують 16-31 тис. державних актів.

На сьогодні оброблено 557 449 держактів на право власності на земельні ділянки та на право постійного користування земельним наділом, що становить понад 63 відсотки від загальної кількості.

«Результат проведення верифікації – важливий чинник для здійснення моніторингу земель, встановлення порядку ведення Державного земельного кадастру, що покращує ефективне гарантування прав на землю та дієвий державний контроль за використанням і охороною земель, формування єдиної електронної Реєстраційної системи як окремих регіонів, так і України в цілому», – наголосив начальник Головного управління Держземагентства у області Олексій Коник.

 

версія для друку