українська російська англійська
Прикордонні області - каталізатор розвитку українсько-білоруських відносин, - В. Хорошковський
06.12.2012 | 12:46
Першого віце-прем'єр-міністра

Прикордонні області – це каталізатор розвитку українсько-білоруських відносин. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський під час участі у зустрічі керівників глав прикордонних регіонів України та Республіки Білорусь, яка відбулась 6 грудня 2012 року у м.Гомель. Захід було присвячено пошуку шляхів розвитку співробітництва між регіонами обох країн.

Перший віце-прем’єр-міністр України позитивно відзначив приклади українсько-білоруської виробничої кооперації та наголосив на важливості прикордонної співпраці між сусідніми регіонами. «Прикордонні регіони є лідерами у встановленні взаємовигідних відносин і тому потрібно надалі посилювати їх роль у реалізації важливих проектів у сфері високих технологій, відновлювальної енергетики, машинобудуванні та транспортній галузі», - наголосив В.Хорошковський.  

Перспективним були названі спільні проекти у вільних економічних зонах на території прикордонних регіонів Республіки Білорусь, з розвитку співробітництва у рамках Єврорегіонів «Буг» і «Дніпро».   

За результатами зустрічі представниками українських і білоруських регіонів було підписано Протокол, яким визначено спільні дії на наступний рік.

 

 

 

 

версія для друку