українська російська англійська
Морган Вільямс: Це була перша професійна масштабна презентація України
06.12.2012 | 13:24
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Держінвестпроект продовжує презентації інвестиційного потенціалу та національних проектів України,  останню з яких проведено у Вашингтоні.

«Ми починаємо розмови про реальні інвестиції», - відзначив Президент Українсько-американської ділової ради Морган Вільямс під час цьогорічного роуд-шоу Держінвестпроекту в Америці щодо представлених проектів, для яких вже розроблені техніко-економічні обґрунтування.

За словами Моргана Вільямса, в Українсько-американській діловій раді, членами якої є 195 компаній та організацій, спостерігають за національними проектами України від самого початку. Наступним кроком він бачить проведення зустрічей у більш вузькому форматі з серйозними інвесторами.

Під час перебування в США та Канаді представниками Держінвестпроекту проведено 3 презентації національних проектів та інвестиційних можливостей України, які відвідали понад 300 представників ділових кіл, здійснено 11 двосторонніх зустрічей з потенційними інвесторами, зокрема з такими відомими компаніями як  Google, Intel, Cisco System, DCM, Asset Management Company, Technology Partners, World Energies Canada,  а також з впливовими міжнародними організаціями як Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій (MIGA, група Світового банку) та  Агентство з міжнародного розвитку США (USAID).

У рамках зустрічей підписана низка документів: Меморандум між Держінвестпроектом та американськими компаніями NestGSV Inc., Ivesta International, який передбачає відкриття Українського павільйону у Силіконовій долині, а також Меморандум про взаєморозуміння між Держінвестпроектом та Канадсько-українською торговою палатою.

«Ми вже вдруге відвідуємо Вашингтон в рамках проведення світового турне роуд-шоу. І цей вибір не випадковий. Цього року ми приїхали показати конкретні результати роботи Агентства протягом року, в тому числі національні проекти з уже розробленими ТЕО», - відзначив під час відкриття заходу директор департаменту міжнародного співробітництва Агентства Ігор Жовква.

«Схоже, інтереси українців та американських інвесторів збігаються», - резюмував колишній конгресмен США Джон Конлен в інтерв'ю «Голос Америки» після проведення роуд-шоу.

Нагадаємо, що починаючи з 26 вересня 2012 року, Держінвестпроект проводить роуд-шоу національних проектів України у 15 фінансових та економічних центрах світу. До їх числа входять міста Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Канади та Близького Сходу.

Європейська, азійська та американська частини роуд-шоу вже відбулися в 11 країнах: 26 вересня у Парижі (Франція), 28 вересня у Мюнхені (Німеччина), 1 жовтня у Варшаві (Польща), 2 жовтня у Москві (Росія), 3 жовтня у Римі (Італія), 19 листопада у Пекіні (Китай), 22 листопада у Сеулі (Південна Корея), 24 листопада у Сінгапурі (Сінгапур). Американська частина інвестиційного Турне стартувала в Сан-Паулу 9 листопада у ман-Паулу (Бразилія) та вже відбулася 26 листопада у Сан-Франциско, 28 листопада в Торонто і 30 листопада у Вашингтоні.

 

версія для друку