українська російська англійська
Змінено порядок контролю за виконанням функцій з управління об'єктами державної власності
06.12.2012 | 15:30
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд ухвалив рішення про внесення змін до Порядку здійснення контролю за виконанням функцій з управління об’єктами державної власності та критеріїв визначення ефективності управління об’єктами державної власності. Відповідний проект постанови, розроблений Мінекономрозвитку, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України.

Основною метою документа є встановлення єдиних критеріїв визначення ефективності управління об’єктами державної власності, в тому числі корпоративними правами держави та розширення обсягу інформації, що надається суб’єктами управління для проведення єдиного моніторингу ефективності управління об’єктами державної власності, зокрема щодо майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств в процесі корпоратизації, спрямування частини чистого прибутку (дивідендів) до державного бюджету тощо.

Реалізація проекту постанови забезпечить функціонування системи єдиного моніторингу ефективності управління об’єктами державної власності, з урахуванням змін, внесених до Закону України «Про управління об’єктами державної власності».

 

 

версія для друку