українська російська англійська
Нацдержслужба працює над реформуванням системи професійного навчання держслужбовців
06.12.2012 | 16:25
Прес-служба Національного агентства з питань державної служби

6 грудня Національним агентством України з питань державної служби та Школою вищого корпусу державної служби було проведено захід «Реформування системи професійного навчання державних службовців у контексті впровадження нового законодавства про державну службу».

«Підвищення кваліфікації державних службовців має стати одним із пріоритетів державної кадрової політики, адже без фахівців високого рівня неможливо досягти прогресу у здійсненні радикальних перетворень, які були проголошені Президентом України Віктором Януковичем у Програмі економічних реформ на 2012-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка ефективна держава», - зазначив у вступному слові В’ячеслав Толкованов.

На заході були презентовані основні результати реалізації у 2012 році тренінгової програми з питань вивчення нового законодавства про державну службу в Україні, виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» в частині підготовки впровадження Закону України «Про державну службу», нові підходи та пропозиції до оновлення галузевого стандарту вищої освіти України, а також міжнародний досвід щодо організації системи професійного навчання державних службовців та стандартизації.

За результатами тренінгової програми питань вивчення нового законодавства про державну службу в Україні були вручені сертифікати 150 учасникам.

В рамках заходу були представлені результати Щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який у 2012 році проводився в контексті впровадження нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства. За результатами конкурсу в 2012 році були визначені переможці в номінаціях «Кращий спеціаліст» та проведено нагородження переможців конкурсу.

У заході взяли участь представники Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, центральних та місцевих органів виконавчої влади, вищих навчальних закладів, галузевих закладів післядипломної освіти, регіональних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації, громадських організацій, а також експерти проектів Twinning та DANIDA.

Довідково

Тренінгова програма з питань вивчення нового законодавства про державну службу в Україні реалізовувалась Нацдержслужбою України та Школою вищого корпусу державної служби на виконання п. 200 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.08.2010 № 564 «Про затвердження Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування».

 Програма з питань вивчення нового законодавства про державну службу в Україні включала визначення потреб державних службовців І-ІV категорії посад центральних та обласних органів виконавчої влади та інших державних органів у навчанні та розвитку. Учасники Програми брали участь у тренінгах, комунікативних заходах з обміну досвідом, обговоренні актуальних питань.

версія для друку