українська російська англійська
Уряд знижує податкове навантаження на машинобудівні підприємства
06.12.2012 | 16:34
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

5 грудня 2012 року Кабінет Міністрів України затвердив проект Закону України «Про внесення змін до підпункту “д” пункту 17 підрозділу 4 розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України». Його було розроблено з метою врегулювання норм Податкового кодексу України та вимог національного класифікатора України видів економічної діяльності ДК 009:2010.

Мета проекту - забезпечення продовження дії механізму звільнення від оподаткування прибутку підприємств машинобудування для агропромислового комплексу після 01 січня 2013 року.

Прийняття цього документу надає можливість знизити податкове навантаження на машинобудівні підприємства. Кошти, що будуть вивільнені від оподаткування їх прибутку, спрямовуватимуться на реалізацію заходів модернізації виробництва вітчизняної техніки для впровадження новітніх агротехнологій, збільшення обсягів її постачання сільгосптоваровиробникам, зменшення імпортозалежності на внутрішньому ринку, збільшення експортного потенціалу галузі сільгоспмашинобудування.

 

 

версія для друку