українська російська англійська
Едуард Ставицький провів робочу зустріч з Комісаром Євросоюзу Конні Хедегаард
06.12.2012 | 17:54
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

6 грудня в рамках 18 Конференції Сторін РКЗК ООН Міністр екології та природних ресурсів України Едуард Ставицький провів двосторонню зустріч з Комісаром Європейського Союзу Конні Хедегаард. У зустрічі також взяв участь Голова державного агентства екологічних інвестицій України Якубовський Владислав.

Під час зустрічі сторони розглянули питання переносу надлишку одиниць установленої кількості на другий період зобов’язань за Кіотським протоколом, критерії відповідності Кіотському Протоколу та обмінялися думками, стосовно бачення участі Сторін у другому періоді Кіотського протоколу .

Конні Хедегаард висико оцінила заявлений Україною цільовий показник обмеження та скорочення викидів парникових газів на рівні 76% у порівняння з рівнем викидів 1990 року, як такий, що свідчить про високий рівень амбіцій України.

Едуард Ставицький зазначив, що не дивлячись на те, що головним пріоритетом для України є її національні інтереси, для держави також важливо слідувати глобальним кліматичним цілям, світовим тенденціям та проявляти максимальну гнучкість у пошуку компромісів у рамках міжнародних переговорів.

Сторони побажали одна одній успіхів у другому періоді Кіотського протоколу та засвідчили одне одному свою повагу та готовність продовжувати конструктивний діалог.

 

 

версія для друку