українська російська англійська
Діяльність міліції в умовах нового КПК стала предметом розмови з регіонами
06.12.2012 | 18:24
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

На базі Комунікативного центу Кабінету Міністрів України відбулася відеоконференція на тему «Діяльність органів внутрішніх справ в умовах нового Кримінального процесуального кодексу».

У ній взяв участь начальник Головного слідчого управління МВС України Василь Фаринник, а також представники органів влади, правоохоронних структур та ЗМІ Дніпропетровської, Одеської, Харківської та Львівської областей.

Керівник ГСУ зазначив, що набуття чинності новим КПК – це не лише виконання вимог міжнародної спільноти як однієї з передумов євро інтеграційних процесів нашої держави, але й результат зміцнення процесів демократизації в українському суспільстві.

«Україна отримала сучасний закон, в якому враховані загальновизнані стандарти захисту прав людини і громадянина», – підкреслив Василь Фаринник.

За його словами, в новому КПК знайшли своє відображення багато прогресивних моментів. Це, зокрема, реальне забезпечення захисту прав громадян шляхом закріплення таких принципів, як змагальність та рівність сторін у кримінальному процесі, обов’язкове забезпечення права на захист та участь у процесі виключно професійних адвокатів тощо.

Гості у регіональних студіях мали  змогу поставити запитання керівникові слідчого підрозділу МВС, на які він дав ґрунтовні та вичерпні відповіді.

 

 

версія для друку