українська російська англійська
Держлікслужба України та Росздравнадзор домовилися про участь представників РФ при проведенні інспектувань
07.12.2012 | 09:33
Прес-служба Державної служби з лікарських засобів

5 грудня 2012 року в м. Москва (Російська Федерація) Державна служба України з лікарських засобів та Федеральна служба з нагляду у сфері охорони здоров’я Російської Федерації підписали Додаток до Меморандуму про взаєморозуміння від 2 листопада 2010 року. Документ підписали заступник Голови Держлікслужби України А.Д.Захараш та Голова Росздравнадзору  О.О.Тельнова.

Згідно з домовленостями, спеціалісти Росздравнадзору братимуть участь у якості спостерігачів при проведенні перевірок (інспектувань) на предмет відповідності виробництва лікарських засобів діючим в Україні вимогам Належної виробничої практики (GMP), які проводитимуть інспектори Держлікслужби України.

Таким чином, завдяки відкритості та прозорості роботи Держлікслужби України російські фахівці зможуть отримати практичні навички проведення подібних перевірок.

У свою чергу українські інспектори GMP будуть раді поділитися передовими практиками і методиками, які вони отримали під час навчання спеціалістами з країн Східної та Західної Європи, а також значним досвідом, отриманим при проведенні десятків інспектувань виробничих дільниць вітчизняних та іноземних фармацевтичних підприємств.

 

 

версія для друку