українська російська англійська
АМКУ: "Харківводоканал" та "Харківобленерго" мають припинити незаконні відключення
07.12.2012 | 11:44
Прес-служба Антимонопольного комітету

Антимонопольний комітет України зобов’язав КП «Харківводоканал» і АК «Харківобленерго» вжити заходів щодо недопущення неправомірного відключення об’єктів від водопостачання та електропостачання відповідно.

Як встановив Комітет, АК «Харківобленерго» незаконно відключила від електропостачання об’єкти КП «Виробничо-технологічне підприємство «Вода», які належать КП «Харківводоканал».

Відповідно до законодавства державна політика у сфері питної води та питного водопостачання будується на принципах заборони відключення об’єктів питного водопостачання та водовідведення від системи енерго-, газо-, теплопостачання як об’єктів життєзабезпечення і стратегічного значення.

Зазначені дії підприємства можуть призвести до несприятливих екологічних наслідків для міста Харкова.

У свою чергу, КП «Харківводоканал» неправомірно відключало адміністративні будівлі АК «Харківобленерго» від водопостачання.

Крім того, «Харківводоканал» вимагав від «Харківобленерго» технічні умови для визначення лімітів щодо підключених згідно з чинними договорами об’єктів, до яких багато років здійснюється водопостачання та водовідведення, внаслідок чого, могли бути ущемлені інтереси споживачів.

Проблеми об’єктів АК «Харківобленерго», відносно яких не були визначені ліміти на водоспоживання, вирішено після втручання Харківського обласного територіального відділення Комітету. КП «Харківводоканал» затвердив ліміти в обсягах фактичного водопостачання на такі об’єкти.

Про розгляд зобов’язань суб’єкти господарювання мають повідомити Комітет у п’ятнадцятиденний термін.

 

версія для друку