українська російська англійська
Міністр закордонних справ України позитивно оцінив розвиток галузевої співпраці між країнами ГУАМ
07.12.2012 | 12:36
Прес-служба Міністерства закордонних справ

7 грудня ц.р. у м.Дублін Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко взяв участь у черговому засіданні Ради міністрів закордонних справ Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ, яке проходило паралельно з 19-им засіданням Ради міністрів закордонних справ країн-учасниць ОБСЄ.

У ході дискусії К.Грищенко позитивно відзначив розвиток галузевої співпраці між країнами ГУАМ, зокрема, у таких галузях як торгівля, транспорт, енергетика, туризм та боротьба з організованою злочинністю.

Велику увагу було приділено питанням розробки конкретних проектів і програм співробітництва у форматах «ГУАМ» і «ГУАМ+», зокрема, ГУАМ-США і ГУАМ-Японія. К.Грищенко підтримав необхідність подальшого поглиблення контактів ГУАМ з Європейським Союзом з метою повноцінної участі організації в реалізації проектів і програм ЄС в рамках регіональних ініціатив. 

Учасники засідання підвели підсумки цьогорічного головування Азербайджану в ГУАМ та прийняли рішення передати Грузії естафету головування в цій організації у 2013 році.

 

версія для друку