українська російська англійська
У Закарпатті заплановано до реалізації близько 60 тис. ялинок
09.12.2012 | 15:44
Закарпатська ОДА

Близько 60 тисяч новорічних ялинок заплановано реалізувати цьогоріч у Закарпатській області. Минулого року в Закарпатській області була всього одна плантація, на якій вирощували ялинки, призначені для продажу у новорічно-різдвяний період. Нині  таких плантацій – 55, де на 19 гектарах висаджено 91 тисячу дерев.   

Як повідомив перший заступник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Пукман, передбачається створення спеціальних торговельних точок, де реалізовуватимуться лише промарковані ялинки. Таких місць продажу в області буде 59.           

 «Перед нами поставлено завдання – жодна ялинка не має бути продана без спеціального обліку та маркування. Також, згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації Олександра Ледиди, створено штаби для організації проведення охоронних заходів та рейдові групи для виявлення фактів незаконного вирубування новорічних ялинок у насадженнях лісового фонду області», - розповів Василь Пукман.

У цьому році заплановано реалізувати 59,6 тис. новорічних ялинок. Зокрема, підприємствами ЗОУЛМГ  - 36,6 тисяч, філіями державного підприємства «Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств»  - 23 тисячі дерев.

 

версія для друку