українська російська англійська
Міністр закордонних справ України зустрівся з представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ
07.12.2012 | 15:54
Прес-служба Міністерства закордонних справ

7 грудня ц.р. у м. Дублін Глава зовнішньополітичного відомства України Костянтин Грищенко зустрівся з Представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дунею Міятович.

У ході зустрічі було наголошено на готовності України під час свого головування в ОБСЄ продовжити дієвий діалог щодо шляхів вдосконалення захисту прав і свобод ЗМІ на просторі ОБСЄ. У цьому контексті Україна надаватиме всебічне сприяння Представнику ОБСЄ Д. Міятович у виконанні її мандату в рамках Організації.

Міністр поінформував співрозмовницю про вжиті українською владою кроки, спрямовані на забезпечення свободи ЗМІ, а також плани щодо подальшого зміцнення правових засад в сфері захисту свободи слова в Україні.

Представник ОБСЄ позитивно оцінила досягнутий українською стороною прогрес, зокрема, прийняття низки важливих законодавчих актів, які сприяють розбудові громадянського суспільства в Україні. Д. Міятович привітала рішення українських парламентаріїв щодо декриміналізації наклепу, зазначивши, що Україна продемонструвала добрий приклад для інших країн-учасниць ОБСЄ.

 

версія для друку